Chronione znaki towarowe
prawo ochronne na znak towarowy słowno-graficzny Z.551765
decyzja Urzędu Patentowego RP z dnia 01 sierpień 2023r.
w klasyfikacji nicejskiej:
1, 3, 41, 44,
YŪSUKŌDO
prawo ochronne na znak towarowy słowny Z.551884
decyzja Urzędu Patentowego RP z dnia 06 czerwiec 2023r.
w klasyfikacji nicejskiej:
3, 41, 44,
Informuję, że wszelkie wpisy, zdjęcia, filmy oraz treści zamieszczone na niniejszej stronie stanowią wyłączną własność „Shenzen Institut Coach Monika Szczotka” – z wyłączeniem tych treści, które zostały udostępnione z oznaczeniem źródła, w którym określona treść się znajduje.
Nie jest dozwolone kopiowanie zdjęć, czy filmów oraz treści (ułożonych w sposób autorski), a zamieszczonych na tej stronie i samodzielne ich publikowanie w jakimkolwiek innym miejscu w przestrzeni internetowej oraz publicznej, bez oznaczenia ich autorstwa. Umożliwienie publikowania treści użytkownika może być dokonywane dopiero po otrzymaniu zgody od właściciela treści w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Bezprawne kopiowanie treści ze stron internetowych stanowi naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych, może więc pociągnąć za sobą odpowiedzialność cywilną, a nawet karną. Zgodnie z art. 115 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych - Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie. Ponadto - Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom rozpowszechnia cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. (art. 116 ust. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).
W szczególności kopiowanie lub jakiekolwiek rozpowszechnianie Produktów udostępnionych konkretnej osobie w sposób wykraczający poza zasady określone w Regulaminie, stanowi naruszenie autorskich praw majątkowych.
W przypadku naruszenia praw autorskich – autor ma następujące uprawnienia:
- żądanie zaniechania naruszania;
- wezwanie do usunięcia skutków naruszenia;
- żądania od sprawcy naprawienia wyrządzonej szkody:
- a) na zasadach ogólnych albo
- b) poprzez zapłatę sumy pieniężnej w wysokości odpowiadającej dwukrotności, a w przypadku gdy naruszenie jest zawinione – trzykrotności stosownego wynagrodzenia, które w chwili jego dochodzenia byłoby należne tytułem udzielenia przez uprawnionego zgody na korzystanie z utworu;
- wydania uzyskanych przez sprawcę naruszenia korzyści.
Pamiętaj zatem, aby każdorazowo uzyskać zgodę na publikację materiałów z niniejszej strony oraz precyzyjnie cytować i podawać źródło, z którego udostępniasz daną treść.